O inwestycji


Wszystkie osoby poszukujące swojego miejsca na Ziemi zapraszamy na ul. Kedywu 7 w Legnicy. Powstanie tam nowoczesny i funkcjonalny budynek, o 3 kondygnacjach i 12 lokalach mieszkalnych. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w balkon z przyjemnym widokiem na okolicę oraz w komórkę lokatorską. Dla zmotoryzowanych zaplanowano parking podziemny.

Apartamenty Kedywu będą doskonałym miejscem dla tych, którzy cenią sobie komfort i wygodę, kameralne rozwiązania, spokój i bezpieczeństwo. Może to Twój przyszły dom?

Do wyboru znajdziesz 12 mieszkań ulokowanych na 3 kondygnacjach, z cichobieżną windą na klatce schodowej, parkingiem podziemnym oraz własną kotłownią w budynku. Lokale zajmą powierzchnię od 40,7 m2 do 81,5 m2.

Apartamenty Kedywu to świetna okazja do stworzenia własnego, przytulnego domu - nie ważne czy jesteś singlem czy masz rodzinę i dzieci.

Zapomnisz o płaceniu czynszu (mieszkania bezczynszowe) oraz zaoszczędzisz na rachunkach (ekonomiczne ogrzewanie zasilane z własnej kotłowni). Sporo pieniędzy zostanie w Twojej kieszeni. Jest przecież tyle przyjemniejszych wydatków...

Wiemy jak ważne jest wykończenie przy budowach i remontach. Gwarantujemy nowoczesne materiały, które zapewnią termoizolację oraz wygłuszanie dźwięków, okna trzyszybowe, barierki ze stali nierdzewnej na balkonach, a na zewnątrz budynku tynk silikonowo-silikatowy - wszystko by sprostać Twoim oczekiwaniom, by zapewnić Ci solidne i precyzyjne wykonanie.

Nasze obiekty budujemy na najwyższym poziomie. Mamy za sobą wiele udanych realizacji m.in. na terenie miasta Chojnowa.

Stosujemy nowoczesną i energooszczędną technologię, starannie dobieramy partnerów, z którymi współpracujemy, robimy wszystko aby efekt końcowy Cię zachwycił.

Stawiamy na kompleksową i profesjonalną obsługę klienta. Pomagamy i doradzamy również w kwestiach finansowych - z nami bezpłatnie określisz swoją zdolność kredytową, porównasz oferty banków i wybierzesz najlepszy z dostępnych kredytów.

Nie chcesz mieć wszystkiego na swojej głowie? Chętnie Cię odciążymy.